Konferencja- NATURALNIE O RELACJACH. BĄDŹMY RAZEM.

Fundacja Pełna Ciepła jest organizacją, która działa od 2017 r. Naszym celem jest wspieranie dzieci w rozwoju.
Wiemy jak ważne w rozwoju dzieci jest środowisko, w jakim się wychowują. Rodzice, opiekunowie, ciocie, wujkowie a także dziadkowie, to bardzo ważne osoby dla dzieci i młodzieży, które również chcielibyśmy wspierać w procesie wychowawczym. Z potrzeby serca stworzyliśmy naszą Fundację Pełną Ciepła.
A nadchodzące wydarzenia ma nie tylko edukować, ale być czasem na chwilę refleksji, spokoju i zastanowienia jak ważne w życiu jest bycie z naszymi dziećmi w uważności!
Celem najbliższego wydarzenia jest poruszenie kwestii dotyczących relacji rodzinnych oraz ich znaczenia w życiu codziennym, a zwłaszcza w życiu tych najmłodszych – dzieci. Podczas spotkania poruszymy tematy obejmujące bliskość, uważność i zaangażowanie w procesie wychowawczym. Zwrócimy uwagę na szczególnie ważne aspekty dotyczące relacji i wspólnego spędzania czasu.
Nasz gość specjalny to psycholożka, terapeutka, pisarka Dorota Kościukiewicz-Markowska.
Czas umilą nam występy artystyczne szczecińskiego duetu muzycznego Jackpot.
Przewidziany jest także drobny poczęstunek:)
Nasze wydarzenie jest bezpłatne. Odbędzie się 28.05.2024. Rozpoczynamy o 17:30. Na wydarzenie niezbędna jest rejestracja.