Wspomóż nasze działania

Dołącz do grona osób, które chcą aktywnie zmieniać świat na lepszy poprzez pomoc dzieciom z ubogich rodzin i trudnych środowisk. Każdy zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo. Razem chcemy działać na rzecz lepszej przyszłości naszych najmłodszych podopiecznych.

Dlaczego warto nas wesprzeć ↓

Dlaczego warto na wesprzeć

Jesteśmy zaangażowani

Świadomość tego, że nasza wspólna przyszłość leży w rękach dzieci i młodzieży chcemy zachęcić przedsiębiorców do wspólnego działania i pomagania. Pomaganie jest przyjemne :)

Zawsze mamy cel

Naszym celem są szczęśliwe dzieci. Jako przedsiębiorcy wierzymy, że konsekwentne dążenie do celu przynosi wymierne efekty - a dobro okazane innym zawsze powraca do nas.

Jesteśmy transparentni

Nasze działania są w pełni jawne. Jesteśmy otwarci na Wasze pytania.

Działalność Pro Bono

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą możesz skorzystać z naszej darmowej porady eksperckiej, którą wykonujemy w ramach działalności fundacji.

Czytaj o pro bono

Bez radosnego dziecięctwa całe życie musi być kalekie.

Janusz Korczak

Aktualnie trwający projekt

Paczka Dla Dzieci z Kazachstanu

Organizator: parafia św. Abrahama w Szczuczinsku Osoba odpowiedzialna: Ksiądz Rafał Lar Dzień: do 6.12.2018 Parafia św. Abrahama od pięciu lat organizuje wieczór św. Mikołaja w miasteczku położonym nad malowniczym jeziorem Shchuchie w Kazachstanie. Każdego roku wydarzenie gromadzi około 150 osób z dziećmi zmagającymi się z biedą i ostracyzacją. Nadrzędnym celem działań jest budowanie więzi rodzinnych […]

Czytaj więcej

Aktualnie trwający projekt

Duet, który wie jak pomagać

Znowu zagościliśmy na łamach szczecińskiego „Prestiżu”, gdzie opowiadaliśmy o tym, jak z naszego marzenia o pomaganiu powstała Fundacja Pełna Ciepła.       Wersja drukowana: KLIKNIJ TUTAJ Wersja www: KLIKNIJ TUTAJ Na świecie jest 7,6 miliarda ludzi. Znalezienie pośród nich osoby, z którą można się porozumieć bez słów, przyjaciela na dobre i złe, a jednocześnie partnera […]

Czytaj więcej

Wesprzyj dzieci

Wybierz kwotę
Twoja kwota

Przelew realizowany jest za pomocą bezpiecznego systemu PayU

Zdefiniuj zlecenie stałe

Ustal w swoim banku comiesięczne zlecenie.

Jednorazowy przelew

Przekaż nam jednorazową wplatę w tradycyjnym banku lub na poczcie.

Dane do przelewu

Fundacja Filipa Kiżuka i Katarzyny Michalskiej
Jagiellońska 8/4, 70-436 Szczecin
nr konta: 33 1090 1492 0000 0001 3607 6126
tytuł: darowizna na cele statutowe

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.