Wspomóż nasze działania

Dołącz do grona osób, które chcą aktywnie zmieniać świat na lepszy poprzez pomoc dzieciom z ubogich rodzin i trudnych środowisk. Każdy zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo. Razem chcemy działać na rzecz lepszej przyszłości naszych najmłodszych podopiecznych.

Dlaczego warto nas wesprzeć ↓

Dlaczego warto na wesprzeć

Jesteśmy zaangażowani

Świadomość tego, że nasza wspólna przyszłość leży w rękach dzieci i młodzieży chcemy zachęcić przedsiębiorców do wspólnego działania i pomagania. Pomaganie jest przyjemne :)

Zawsze mamy cel

Naszym celem są szczęśliwe dzieci. Jako przedsiębiorcy wierzymy, że konsekwentne dążenie do celu przynosi wymierne efekty - a dobro okazane innym zawsze powraca do nas.

Jesteśmy transparentni

Nasze działania są w pełni jawne. Jesteśmy otwarci na Wasze pytania.

Działalność Pro Bono

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą możesz skorzystać z naszej darmowej porady eksperckiej, którą wykonujemy w ramach działalności fundacji.

Czytaj o pro bono

Bez radosnego dziecięctwa całe życie musi być kalekie.

Janusz Korczak

Aktualnie trwający projekt

Konferencja- NATURALNIE O RELACJACH. BĄDŹMY RAZEM.

Fundacja Pełna Ciepła jest organizacją, która działa od 2017 r. Naszym celem jest wspieranie dzieci w rozwoju. Wiemy jak ważne w rozwoju dzieci jest środowisko, w jakim się wychowują. Rodzice, opiekunowie, ciocie, wujkowie a także dziadkowie, to bardzo ważne osoby dla dzieci i młodzieży, które również chcielibyśmy wspierać w procesie wychowawczym. Z potrzeby serca stworzyliśmy […]

Czytaj więcej

Aktualnie trwający projekt

Wsparcie dla Ukrainy

? Fundacja Pełna Ciepła angażuje się w mniejsze i większe projekty. ? W ostatni weekend uczestniczyliśmy w pięknym koncercie charytatywnym. ? Przekazaliśmy środki dla bohatersko walczącej Ukrainy?? i uchodźców. ? W wypełnionym po brzegi kościele garnizonowym, mogliśmy wysłuchać wspaniale wykonane Requiem d-moll W.A. Mozarta w wykonaniu solistów: Małgorzata Godlewska, Victoria Vatutina, Pavlo Tolstoy, Rafał Pawnuk […]

Czytaj więcej

Wesprzyj dzieci

Wybierz kwotę
Twoja kwota
Imię
Nazwisko
E-mail

Przelew realizowany jest za pomocą bezpiecznego systemu PayU

Zdefiniuj zlecenie stałe

Ustal w swoim banku comiesięczne zlecenie.

Jednorazowy przelew

Przekaż nam jednorazową wplatę w tradycyjnym banku lub na poczcie.

Dane do przelewu

Fundacja Pełna Ciepła
Grodzka 10/2, 70-560 Szczecin
nr konta: 33 1090 1492 0000 0001 3607 6126
tytuł: darowizna na cele statutowe

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.