O fundacji

Jesteśmy niezależnymi doradcami działającymi na rynku doradztwa finansowego i inwestycyjnego. Zdecydowaliśmy, że wykorzystamy to, w czym jesteśmy najlepsi i pomożemy naszą pracą osobom, które potrzebują wsparcia i opieki.

O fundatorach ↓

O fundatorach

Kilka lat temu dwoje obcych sobie ludzi spotkało się, by porozmawiać o biznesie.

Chwile później byli już właścicielami małego przedsiębiorstwa zajmującego się zarządzaniem i pozyskiwaniem finansowania dla spółek, oraz wdrażaniem rozwiązań strategicznych. Firma powoli realizowała założone cele biznesowe. Zadowoleni klienci polecali kolejnych... Od początku swojej działalności właściciele wrażliwi byli na nierówności społeczne otaczającego nas świata. Wspólnicy zgodnie stwierdzili, że rzeczywistość w jakiej będziemy żyć za kilka lat w dużej mierze zależy od szczęśliwego dzieciństwa wielu dzieciaków z ubogich i trudnych środowisk.

Na swojej drodze spotkali ciekawych ludzi - trenerów sportowych, animatorów kultury, psychologów, którzy potwierdzali tezę, że nasza przyszłość leży w rękach szczęśliwych dzieci. W miarę swoich możliwości - bardzo amatorsko - zaczęli pomagać dzieciakom. Wspierali drużyny sportowe, kupowali podręczniki do przedszkoli i szkół, wysyłali pieniądze na paczki za granicę. Wszystkie te działania miały jednak charakter incydentalny i chaotyczny. W 2017 roku Katarzyna Michalska i Filip Kiżuk zdecydowali się powołać do życia fundację, która spięła by klamrą wcześniejsze działania i usystematyzowała proces pomagania.

Katarzyna Michalska i Filip Kiżuk

Misja fundacji

Misją fundacji jest pomoc dzieciom z biednych środowiskach, w taki sposób żeby ich start w dorosłość był możliwie najlepszy i najpiękniejszy.

Wierzymy, że poprzez edukację, mobilizowanie do doskonalenia się, pokazywanie świata w możliwie najpiękniejszych barwach możemy tworzyć lepszą przyszłość i tym samym możemy zapobiegać wykluczeniu społecznemu.

Nasza przyszłość leży w rękach szczęśliwych dzieci!

Główne działania

Krzewimy wrażliwość i rozwój nowych pasji

Organizujemy wycieczki i wyjazdy, na których można poznać nowe miejsca.

Rozwijamy i kształtujemy talenty

Aranżujemy szkolenia i warsztaty.

Otaczamy opieką i wsparciem

Inicjujemy spotkania mediacyjne, programy edukacyjne oraz seminaria.

Edukujemy i uświadamiamy

Wspieramy finansowo najzdolniejszych wychowanków.

Działania dodatkowe

• Organizowanie konferencji dotyczących doradztwa finansowego
  • Prowadzenie warsztatów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem
  • Szkolenia z zasad funkcjonowania rynku finansowego
  • Wspieranie kultury poprzez organizowanie wystaw i wernisaży
  • Arteterapia
  • Wspieranie działalności społecznej na rzecz ochrony zwierząt, środowiska
  • Aktywne działanie w zakresie zmiany przepisów o pomocy najuboższym
  • Resocjalizacja
  • Edukacja psychologiczna
  • Budowanie świadomości pomocy w szkołach i uczelniach wyższych
  • Współpraca z innymi fundacjami na rzecz szeroko rozumianej pomocy społecznej
  • Warsztaty z pogłębiania świadomości finansowej

Aplikuj o pomoc fundacji

Wyślij wiadomość na poniższy adres e-mail.
W treści wiadomości zawrzyj:

• Imię i nazwisko
  • Adres e-mail