Wspomóż nasze działania

Dołącz do grona osób, które chcą aktywnie zmieniać świat na lepszy poprzez pomoc dzieciom z ubogich rodzin i trudnych środowisk. Każdy zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo. Razem chcemy działać na rzecz lepszej przyszłości naszych najmłodszych podopiecznych.

Dlaczego warto nas wesprzeć ↓

Dlaczego warto na wesprzeć

Jesteśmy zaangażowani

Świadomość tego, że nasza wspólna przyszłość leży w rękach dzieci i młodzieży chcemy zachęcić przedsiębiorców do wspólnego działania i pomagania. Pomaganie jest przyjemne :)

Zawsze mamy cel

Naszym celem są szczęśliwe dzieci. Jako przedsiębiorcy wierzymy, że konsekwentne dążenie do celu przynosi wymierne efekty - a dobro okazane innym zawsze powraca do nas.

Jesteśmy transparentni

Nasze działania są w pełni jawne. Jesteśmy otwarci na Wasze pytania.

Działalność Pro Bono

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą możesz skorzystać z naszej darmowej porady eksperckiej, którą wykonujemy w ramach działalności fundacji.

Czytaj o pro bono

Bez radosnego dziecięctwa całe życie musi być kalekie.

Janusz Korczak

Currently ongoing project

Bezpłatne Szkolenie “START W BIZNESIE”

Gorąco zapraszamy na bezpłatne szkolenie START W BIZNESIE. W trakcie jednego dnia poznasz najważniejsze aspekty prowadzenia początkującej działalności. Uzbroisz się w wiedzę, która pomoże Ci uniknąć niepotrzebnego stresu oraz rozwijać działalność w komfortowym dla Ciebie tempie. 0/5 (0 Reviews)

Read more

Currently ongoing project

Sztuka i empatia od zawsze idą w parze

Katarzyna Michalska wraz z Fundacją Pełną Ciepła od lat wspiera mądre inicjatywy, a sztuka prawie zawsze jest tłem naszych działań, można nas spotkać zawsze tam, gdzie charytatywne wydarzenia połączone są z działaniami kulturalnymi. Nie inaczej było tym razem, podczas wydarzenia “Kobiety kobietom” której organizatorem jest Lions Club Szczecin JANTAR, udało nam się wylicytować piękny obraz […]

Read more

Wesprzyj dzieci

Wybierz kwotę
Twoja kwota

Przelew realizowany jest za pomocą bezpiecznego systemu PayU

Zdefiniuj zlecenie stałe

Ustal w swoim banku comiesięczne zlecenie.

Jednorazowy przelew

Przekaż nam jednorazową wplatę w tradycyjnym banku lub na poczcie.

Dane do przelewu

Fundacja Pełna Ciepła
Grodzka 10/2, 70-560 Szczecin
nr konta: 33 1090 1492 0000 0001 3607 6126
tytuł: darowizna na cele statutowe

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.