Aktualno艣膰

Wsparcie dla Ukrainy

koncert charytatywny
馃 Fundacja Pe艂na Ciep艂a anga偶uje si臋 w mniejsze i wi臋ksze projekty.
馃數 W ostatni weekend uczestniczyli艣my w pi臋knym koncercie charytatywnym.
馃數 Przekazali艣my 艣rodki dla bohatersko walcz膮cej Ukrainy馃嚭馃嚘 i uchod藕c贸w.
馃數 W wype艂nionym po brzegi ko艣ciele garnizonowym, mogli艣my wys艂ucha膰 wspaniale wykonane Requiem d-moll W.A. Mozarta w wykonaniu solist贸w: Ma艂gorzata Godlewska, Victoria Vatutina, Pavlo Tolstoy, Rafa艂 Pawnuk oraz ch贸ru i orkiestry Opera na Zamku pod batut膮 Ma艂gorzaty Bornowskiej, poprzedzone hymnem Ukrainy.
馃數 Darowizny na rzecz walcz膮cej Ukrainy by艂y zbierane przed koncertem przez Caritas Archidiecezji Szczeci艅sko-Kamie艅skiej . Mo偶na nadal udzieli膰 pomocy dokonuj膮c wp艂aty na konto:
馃憠 #Caritas wskazane na stronie 馃憠https://caritas.szczecin.pl/
鉂わ笍 Jako Fundacja Pe艂na Ciep艂a r贸wnie偶 zbieramy 艣rodki dla naszych wschodnich s膮siad贸w! Zach臋camy do pomagania!
nr konta bankowego: 33 1090 1492 0000 0001 3607 6126
Dopisek: Ukraina