Projekt

Paczka Dla Dzieci z Kazachstanu

Chce pomóc
paczka dla kazachstanu - zdjęcie grupowe 2

O projekcie

Organizator: parafia św. Abrahama w Szczuczinsku
Osoba odpowiedzialna: Ksiądz Rafał Lar
Dzień: do 6.12.2018

Parafia św. Abrahama od pięciu lat organizuje wieczór św. Mikołaja w miasteczku położonym nad malowniczym jeziorem Shchuchie w Kazachstanie. Każdego roku wydarzenie gromadzi około 150 osób z dziećmi zmagającymi się z biedą i ostracyzacją. Nadrzędnym celem działań jest budowanie więzi rodzinnych w duchu Polskich tradycji. W spotkaniu biorą udział w znacznej większości obywatele o Polskich korzeniach trzech generacji. W ramach spotkania organizowane są zabawy mające na celu krzewienie ducha, promocję rodzinnych wartości ale też oderwanie od przytłaczającej rzeczywistości. W parafii, każdy rodzić i każde dziecko może liczyć na wsparcie w sytuacjach kryzysowych, których niestety jest wiele. Pomimo najszczerszych chęci ciężko pracujących rodziców, prezenty jakie dzieci dostają podczas tych spotkań często są jedynymi prezentami jakie dostają pod choinkę.

Fundacja Pełna Ciepła wspiera działania księdza Rafała organizując zbiórkę pieniędzy oraz kupno prezentów przeznaczonych dla dzieci Szczucinska. W ramach podziękowań, otrzymasz relację fotograficzną z wydarzenia. Zobacz jak Twoje wsparcie finansowe i kupione za nie prezenty cieszą naszych rodaków poza granicami Polski. Wpłać dowolną kwotę na ten projekt i daj prezent na gwiazdkę dzieciom, które bez Twojego wsparcia mogą go nie otrzymać.

 

Wesprzyj dzieci

Wybierz kwotę
Twoja kwota
Imię
Nazwisko
E-mail

Przelew realizowany jest za pomocą bezpiecznego systemu PayU

Zdefiniuj zlecenie stałe

Ustal w swoim banku comiesięczne zlecenie.

Jednorazowy przelew

Przekaż nam jednorazową wplatę w tradycyjnym banku lub na poczcie.

Dane do przelewu

Fundacja Pełna Ciepła
Grodzka 10/2, 70-560 Szczecin
nr konta: 33 1090 1492 0000 0001 3607 6126
tytuł: darowizna na cele statutowe

Skorzystaj z pomocy eksperta i pomóż dzieciom

Katarzyna Michalska Fundator, syndyk z wieloletnim doświadczeniem

Głęboko wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć coś wyjątkowego.

693 110 250
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.