Stargard – koszykówka

Chce pomóc

O projekcie

Z przyjemnością chcemy pokazać Wam naszych podopiecznych ze Stargardu, którzy dzielnie trenują i pod opieką wspaniałych trenerów nieustannie się rozwijają. Wspieramy klub od lat umożliwiając dzieciom rozwój fizyczny i budowanie relacji zespołowych.

Zachęcamy Cię abyś dołączył/a do nas i wspierał nasze działania na rzecz lepszego startu dzieci wykluczonych społecznie i w ciężkiej sytuacji rodzinnej oraz finansowej. Jesteśmy również otwarci na Twoje propozycje działań. Wspieraj dzieci z nami!

Wesprzyj dzieci

Wybierz kwotę
Twoja kwota

Przelew realizowany jest za pomocą bezpiecznego systemu PayU

Zdefiniuj zlecenie stałe

Ustal w swoim banku comiesięczne zlecenie.

Jednorazowy przelew

Przekaż nam jednorazową wplatę w tradycyjnym banku lub na poczcie.

Dane do przelewu

Fundacja Filipa Kiżuka i Katarzyny Michalskiej
Jagiellońska 8/4, 70-436 Szczecin
nr konta: 33 1090 1492 0000 0001 3607 6126
tytuł: darowizna na cele statutowe

Skorzystaj z pomocy eksperta i pomóż dzieciom

Katarzyna Michalska Fundator, syndyk z wieloletnim doświadczeniem

Głęboko wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć coś wyjątkowego.

693 110 ...