Fundacja Pełna Ciepła w Polskim Radiu 24

polskie radio 24 logo

W ramach naszej działalności Fundacji Pełnej Ciepła, zostaliśmy zaproszeni do autorskiej audycji Macieja Woźniakiewicza, której celem jest komentowanie nagłych i niejednokrotnie zaskakujących, nieoczekiwanych wydarzeń indywidualnych i zbiorowych, związanych z nieszczęściem, krzywdą lub tragedią ludzką. Wywiad został przeprowadzony 16.06.18 o godzinie dla wczesnych ptaszków i motylków, czyli 07:37 rano!

Więcej na temat naszego wywiadu Fundacja Pełna Ciepła – Polskie Radio 24.