Aktualność

Nowy start fundacji

nowy start projekt

Jako przedsiębiorcy działamy na rynku finansowym w Szczecinie od długich lat. Zajmujemy się wszelkim doradztwem w tej materii oraz prowadzeniem przedsiębiorców przez gąszcz procedur stojących na drodze do poprawy sytuacji finansowej. Niezależnie czy chodzi o kredyty rozwojowe, restrukturyzacje czy inwestycje, zawsze działaliśmy z najlepszymi specjalistami w dzedzinie ciężko pracując na swój sukces. Działalność fundacji wspieraliśmy głównie z własnych środków. Jak każdy, robiliśmy to, bo po prostu chcemy pomóc. Nie afiszując się za bardzo, od lat przeciwdziałaliśmy wykluczeniu społecznemu dzieci z coraz lepszym skutkiem. Czasem przytłaczał nas fakt, że nie zależnie od tego ilu dzieciom pomożemy, zawsze są kolejne, które tej pomocy potrzebują. Są jednak limity tego, co realnie jesteśmy w stanie zrobić w pojedynkę. Z czasem pewna gorycz zaczęła perspirować w dyskusjach z naszymi partnerami i klientami, którzy słuchali nas z przejęciem. Raz za razem oferowali zainteresowanie i chęć wsparcia naszej fundacji. Myśl o zaproszeniu ludzi o podobnym zdaniu i poglądach na temat wykluczenia społecznego dzieci, zaczęła w nas powoli dojrzewać, zanim osiągnęła swoją ostateczną formę. Postanowiliśmy rozszerzyć działalność fundacji i otworzyć ją na wszystkich tych, którzy również chcą zapewnić dzieciom w trudnej sytuacji lepszy start. Start, który bez naszej pomocy nie byłby możliwy.

Jesteśmy dumni z naszej decyzji oraz strony internetowej, która w sieci reprezentuje naszą działalność oraz naszych partnerów. Jesteśmy przekonani, że wspólnie jesteśmy w stanie odmienić przyszłość wielu dzieci.

Symbolem naszej działalności jest motyl Monarcha, który reprezentuje podróż oraz przemianę, jaka z naszą pomocą ma nastąpić w naszych pupilach. Serdecznie Cię zapraszamy, drogi czytelniku, do wsparcia naszych działań i dołączenia do grona partnerów fundacji KiżukMichalska.

Poniżej zamieszczamy garstkę ze wszystkich podziękowań, jakie do tej pory otrzymaliśmy od naszych podopiecznych.

Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.